Laatste nieuws
Klanten over Lopharm
Top bedrijf! Vooral hun non-touch desinfectiezuil is geweldig. Ze denken met je mee. Vandaag besteld, morgen in huis. Ideaal.
C.Ezinga
Scholengemeenschap Vincent v Gogh
Concierge
Zaterdag 11-1 nieuwjaarsborrel voor pedicure`s gehad.
Super gggggeezzzzellliggg!!!!!!
Leuke demo`s. De ene nog mooier en leerzamer dan de ander.
Voor herhaling vatbaar.
Shapo team Lopharm
Fennie Verduin
Medisch pedicure
Een bedrijf met een goede service en erg klantvriendelijk.
Rob Zandkamp
VV Raptim
Sportverzorger
Top Bedrijf! Ruim assortiment en service goed. Aanbod cursussen en workshops prima.
Kortom: Aanrader!!!
Aschwin
sv HTC Zwolle
Sportmasseur
Was weer een gezellige en top georganiseerde cursusdag. Ik vond het een dikke 10!
Christa van Dijk
Pedicuresalon / Tanden bleken
Pedicure
Cursus Sijmoves® - Module Schouder/Schoudergordel
Geaccrediteerd door het NGS en KTNO geaccrediteerd onder K10108
De Sijmoves® methode is opgebouwd in modules, per module wordt een gewricht behandeld. Deze Sijmoves module gaat over de schouder en schoudergordel. Veel voorkomende problemen in de schouder worden besproken, natuurlijk met de bijbehorende testen om dit in de praktijk op het spoor te kunnen komen. Er wordt veel aandacht besteed aan het de oorzaken van pijn bij het acromion, problemen met de vaat-zenuwstreng, peesinklemmingen, oorzaken van een (deels) pijnlijk bewegingstraject, laesies van de rotatorencuff, labrum rupturen en schouderinstabiliteit.
Tijdens deze tweedaagse cursus wordt op de eerste dag stap-voor-stap het onderzoek doorgenomen. Daarbij is veel aandacht voor de beweeglijkheid van alle afzonderlijke gewrichten en mogelijkheden om bewegingsproblemen in deze gewrichten op te lossen. Uiteraard worden de (on)mogelijkheden om dit in de eigen praktijk te behandelen uitgebreid besproken.
In de cursus wordt duidelijk dat veel van de besproken schouder- en schoudergordel problemen samenhangen met een goede gewrichtsfunctie. Door de mobiliteit van het betrokken gewricht te optimaliseren, kunnen veel van deze problemen worden opgelost.
Deze cursus is geaccrediteerd door het NGS voor zowel de sportmasseur als de sportzorgmasseur met 12 punten.
Voor het volgen van deze module is het noodzakelijk dat minimaal één van de andere Sijmoves modules (knie, enkel/voet, heup/bekkengordel of elleboog/pols/hand) al is gevolgd.
Algemene cursusinformatie
Cursusdatum: | Nog nader te bepalen |
Cursuslocatie: | Emmen |
Cursusaanvang: | 9.00 uur |
Cursuseinde: | Tussen 15.00 en 17.00 uur |
Cursuskosten: | € 325,00 (BTW vrijstelling) |
Inbegrepen zijn koffie, thee, lunch, syllabus en certificaat. Bovendien ontvangt u eenmalig een tractiegordel (te gebruiken voor alle modules). |
Cursusprogramma dag 1
- Anatomie en kennis van de gewrichten;
- Meer testmogelijkheden van diverse structuren;
- Specifiek gewrichtsonderzoek;
- Interpretatie van alle onderzoeksgegevens;
- Bewegingsleer intra-articulaire bewegingen;
- Indicaties en contra-indicaties voor Sijmoves.
Cursusprogramma dag 2
- Korte herhaling belangrijke punten dag 1;
- Behandeling bij pijnlijke bewegingsbeperking;
- Sijmoves a-specifiek, mobiliserende handgrepen;
- Sijmoves specifiek, mobiliserende handgrepen;
- Pijndemping door tracties en translaties.
De bedoeling van de cursus is dat u na afloop beter in staat bent om de oorzaak van een bewegingsbeperking vast te stellen, herkent bij welke bewegingsbeperking u de cliënt kunt helpen en de mogelijkheden heeft om dit veilig, pijnvrij en efficiënt te mobiliseren. Klik hier voor meer informatie over Sijmoves gewrichtstherapie.
De cursus gaat alleen door indien er voldoende belangstelling is.